Hotel Mariánské Lázně Flora

Původní hotel Flora byl otevřen v roce 1881 a patřil rodině uměleckého zahradníka Václava Skalníka (proto název Flora - květina). Václav Skalník byl zakladatelem lázeňských parků a jeho dílo dodnes obdivují všichni návštěvníci města.

Ubytování v Mariánských Lázních
Dnes nabízí hotel Flora standard tříhvězdičkové kategorie. Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru lázeňské čtvrti, padesát metrů od kolonády a pramenů.

Hotel Flora ubytování
Hotel má 69 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, telefonem a televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Hotel Flora restaurace - kavárna - vinárna
V hotelu jsou dvě restaurace a v 6. patře chlouba hotelu - zasklená vyhlídková vinárna a kavárna s otevřenou terasou s nádherným panoramatickým pohledem na celé město. V kavárně hraje čtyřikrát v týdnu živá hudba. Na oběd si můžete vybrat z denního menu v restauraci nebo si můžete objednat plnou penzi na recepci hotelu při Vašem příjezdu.

Hotel Flora Mariánské Lázně Spa
Přímo v budově se nachází léčebné oddělení s odborně vyškoleným personálem a hosté si mohou domluvit léčebný program s lékařem nebo zakoupit jednotlivé procedury (z široké nabídky) přímo na recepci. Možnost zapůjčení koupacího pláště za poplatek a od roku 2010 vybudována spojovací chodba mezi hotely Flora a Maxim, kde je možno využít bazén za malý poplatek. Při léčebném pobytu je v ceně zahrnuta polopenze, 3 léčebné procedury na jeden pracovní den, lázeňská taxa a koupací plášť.

Hlavní indikace: nemoci ledvin a močových cest, dýchacích cest a pohybového aparátu.

Procedury: Perličková koupel, podvodní masáž, Whirlpool - vířivá vana box, různé masáže jako reflexní nebo klasická, fyzioterapie, plynové injekce, Lavatherm, inhalace, elektroterapie, ultrazvuk, magnetorherapie, akupunktura, kyslík, individuální cvičení a cvičení v bazénu a další.

Hotel Mariánské Lázně Flora - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Flora - disponuje vinárnouHotel Mariánské Lázně Flora - golfHotel Mariánské Lázně Flora - disponuje kavárnouHotel Mariánské Lázně Flora - tenis -poblíž hoteluHotel Mariánské Lázně Flora - krytý bazén v hotelu.Hotel Mariánské Lázně Flora - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Flora - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Flora - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Flora - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Flora - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Flora, Nehrova 128
Mariánské Lázně 35301 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Marianske-Lazne-Flora@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Flora ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: